Sergio Electrik

  • Adınız Soyadınız: Ankh-Uchral Gansukh
  • Şikayet Edilen Ürün/Marka: EV ELEKTRONİĞİ
  • Şikayet Tarihi: 05/04/2023
  • Şikayet Görselleri:

Sayın KKTC Tüketiciler Derneği,

Yakın zamanda Sergio Electric Shop’ta meydana gelen bir olayla ilgili şikayette bulunmak için yazıyorum. 4 Mayıs’ta mağazadan telefonuma şarj cihazı aldım ve şarjı kullandıktan kısa bir süre sonra telefonum çalışmamaya başladı. Mağazaya geri döndüm ve sorunu sahibine bildirdim, ancak bunun şarj cihazının hatası olmadığı söylendi. Ancak, telefonumun hasar görmesine hatalı şarj cihazının neden olduğuna kesinlikle inanıyorum.

Konuyu daha fazla görüşmek için mağazaya döndüğümde, mağaza sahibi telefonuma verilen zararlardan sorumlu olmadığını ve yalnızca şarj cihazı için geri ödeme teklif ettiğini söyledi. Telefonumdaki hasarlar önemli rahatsızlık ve masraflara neden olduğu için bunun yetersiz bir yanıt olduğuna inanıyorum.

Bu sorunu çözmek ve telefonuma verilen zararlar için adil bir tazminat almak için yardımınızı istiyorum. Makbuzlar ve fotoğraflar da dahil olmak üzere ilgili tüm belgeleri incelemeniz için ekledim. Gereksinim duyduğunuz herhangi bir ek bilgi varsa lütfen bana bildirin ve bu konuyla ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz.

Samimi olarak,
Ankh-Uchral Gansukh

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Gönder