Telsim Vodafone

  • Adınız Soyadınız: admin
  • Şikayet Edilen Ürün/Marka: Şikayetleri Oku

Dernek Başkanı

Hasan Y. Işık

Tüketiciler Derneği,

Size daha önce şikayette bulunduğumuz konu ile ilgili pazartesi bize dönüş yapıldı.Ancak sonra hiç bir açıklama veya dönüş olmadı çarşamba günü biz mağusa sakaraya bölgesi telsim şubesine başvuruda bulunduk fakat hiç bir gelişme veya bilgi edinemedik mağduriyetimiz ile ilgili her hangi bir adım veya çaba görmedik bozuk telefon için üçüncü taksidi ödemiş ama telefonla hiç bir bilgi alamamış durumdayız mağduruz ve hiç bir gelişme ve çarşamba günü gitdiğimizde telefon nerede olduğunu bulamadılar ve bilgi verilecek denildiği halde bugüne deyin hiç bir bilgi tarafımıza verilmemiştir.Gereğinin yapılmasına (Adaletli bir şekilde) arz ederim

KKTC. Tüketiciler Derneği,

Lefkoşa.

KKTC TELSİM

Telefonby elvantemmuz 17, 2018

  1. Mağusa sakarya bölgesinde sakarya telsim bayisinden mayıs 2018 ayında satın aldığm samsung galaxy j7 pro marka telefonumu ekranda komple renk dağılımı olması nedeniyle tamir için bu satıcıya verdim.

Tamir için benden 600 tl kadar masraf istendi fakat 2 yıl garantisi olmasına rağmen bu hükmü yerine getirmiyorlar. Taahütlü alınmıştır ayda 85 tl taksit ve 50 tl konuşma ücreti ödüyoruz!

 mağduruz ve 24 ay ödeyecez bilgilerinize arz ederim gereğinin yapılmasına adaletli bir şekilde ARAŞTIRILMASINI İSTERİZ.

Elvan Artık

0542 875 9818

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Gönder