TAHA İŞLETMELERİ TLD.

  • Adınız Soyadınız: Kağan Tomruk
  • Şikayet Edilen Ürün/Marka: SONY
  • Şikayet Tarihi: 25/12/2019

Öncelikle merhaba,16,12,2019 tarihin de salamis yolu üzerin de bulunan Taha işletmeleri ltd. İsimli firmaya giderek,ps4 pro talebin de blumdum.
Bana elin de mevcut oldgunu, ama dükyan da olmadıgını, başka biryerden 10 dakika içerisin de getireblecetini söyledi, tamam dedim ve ps4 pro geldi dükyana.
Parasını ödedikden sonra dükyandan ayrıldım. Eski ps4 slim marka cihazımı sattıkdan sonra ,yeni aldıgım ps4’ümü tv’ye bagladım.. ama açma dügmesine bastıgım ne acılması neredeyse 20 dakika sürdü ve kendiliginden acıldı,ps4 acık halde oldgun da bile ekran da kararmalar oluyordu(ani ekran kaybı 2,3saniye)..
Ps4’ü aldıkdan 6 gün Bu şikayetimi gidip firmaya anlattım, fotmat atarız düzelir belki dediler,fotmat atıldı eve geldim ama degişen bşey olmadı,yine aynı sorunlar..
Tekrar gittim bana garantiye gidecegini söyledi,ben de başka bir cihazla degişim yapılmasını ve bu cihazın içime sinmedigini dile getrdim, ama bana bnun mümkün olmadgını,dükyandan alıp cıktıysan bitmiştir diyerek geciştirdi.
,böyle dedikden sonra ben degişimi de istemedigimi,firmaya olan güvenimin kalmadıgını ve para iadesini talep ettim, bana sana para iadesi yaparım ama 200,300 lira eksik veririm dedi.. Ben 200,300 lirasın da deglm,firma ayıplı malı bana satıp, bnun üzerinden kar elde etmeye calışılıyor, ben ilgili makamlara şikayet de blundum.
İnşallah başka insanlar da benim gibi magdur olmaz,adalete ve kanuna güvenim tamdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Gönder