Sırdaş Mobilya

  • Adınız Soyadınız: Enis Devaşan
  • Şikayet Edilen Ürün/Marka: MOBİLYA
  • Şikayet Tarihi: 26/10/2023
  • Şikayet Görselleri:

Sırdaş Mobilyadan Eylül ayında satın aldığımız şilte, 1 ay içerisinde kumaşının çeşitli yerlerinden atmış, yırtılıp içinden pamukları çıkmıştır.
Sırdaş mobilyaya bu şikayetimizi yerinde gidip yaptığımızda bize yenisinin teslim edileceği söylendi. Ertesi gün mesajla whatsapptan fatura gönderdiler ve gelip teslimat yapacaklarını söylediler. Ama gelmediler. Ardından akşamüstü nerede kaldınız diye aradığımızda yatağın alınıp tamir edileceği söylendi. ‘Bize yenisini teslim edeceğinizi söylediydiniz şimdi tamir dersiniz, biz nerede yatacağız?’ dediğimizde idare edin dediler. Hangi koşullarda taşınacak dediğimizde siz merak etmeyin tır temizdir dediler. Hijyenik olmayacağını söyledik ve daha yetkili birine kendi çabalarımızla ulaşmak zorunda kaldık çünkü kimse şikayetimizi umursamadı ve şiltemizi alıp götürüp tamir etmek üzerine direttiler. En son sahibi Ahmet beyi aradık bir umutla fakat kendisi çok agresif bir tutumla biz değişim yapmayık tamir edeceyik diyerek şikayetlerimi ya da talebimi dinlemeden sürekli sözümü kesmeye çalıştı. En son da isdersan aldırıp tamir edeyim isdemezsan da sen bilin deyip konuyu kapatdı. Sırdaş mobilyadan satın aldığımız ürünü ya da tamirini istemiyoruz. Oradan gelecek herhangi bir yeni ürünü dahi istemiyoruz. Ürünlerini gelip alsınlar ve bize para iadesi yapsınlar istiyoruz. Bu arada daha önce aldığımız sehpayı da özensiz ve yanlış yapıp teslim etmişlerdi. Sonrasında sözüm ona düzeltip getirdikleri sehpada da sorunlar var. Demirleri yamuk, vuruk yerlerine baştan savma boya sürülmüş, tahtalar demirlerin içerisine eğri yapıştırılmış.
0 müşteri memnuniyeti, sadece lafta hiç merak etmeyin halledeceyik derler ama hiçbişeyi hallettikleri yok. Üstüne kötü üsluplarıyla bir de bizi dövmedikleri kaldı. Üstelik yatağın sözde garantisi vardı. Zaten ekte gönderdiğimiz faturada da garanti kapsamında değişim diye yazıyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Gönder