Moda ıtaliano

  • Adınız Soyadınız: Hatice ilknur Demirayak
  • Şikayet Edilen Ürün/Marka: El Çanatası
  • Şikayet Tarihi: 05/01/2023
  • Şikayet Görselleri:

20.12.2022 TARİHİNDE FOTOGRAF ILE PAYLAŞTIĞIM MAĞAZAN 650 TL DEĞERİNDE RESİMDE BELİRTİLEN ÇANTAYI SATIN ALDIM.

10 GÜN KULLANDIĞIM SÜREDE ÇANTA , MANTO VE ELBİSEMİ BOYAMIŞTIR. KULLANIM ESNASINDA ELBISEM VE MANTOMUN BOYANDIĞINI FARKETTİM.

MAĞAZA İLE 04.01.2022 TARİHİNDE İLETİŞİME GEÇTİM. ÇANTAYI BU ŞEKİLDE KULLANAMAYACAĞIMI , KURU HAVADA BİLE BOYA ÇIKARDIĞINI İLETEREK MAĞDURİYETİMİ ANLATTIM.ÜRÜÜMÜN FARKLI BİR ÜRÜN İLE DEĞİŞTİRİLMESİNİ TALEP ETTİM.

MAĞAZA SAHİBİ OLAN BAYAN DUYARSIZCA DAVRANARAK ÇANTANIN 10 GÜN KULLANILDIĞI İÇİN DEĞİŞİM VE PARA İADESİNİN YAPILAMAYACAĞINI BELİRTMİŞTİR.

ÇANTA KULLANILMASAYDI ZATEN BÖYLE BİR SORUN DA BİLİNEMEZDİ.KULLANIM YAPMADAN BOYA YAPIP YAPMADIĞINI NASIL ANLAYACAGIMI SORDUM? BİZİ İLGİLENDİRMEZ CEVABINI ALDIM. KENDİLERİNE 650 TL ‘Yİ SOKAĞA MI ATMAMI İSTİYORSUNUZ DİYE SORDUĞUMDA DA AYNI UKALA TAVIRLAR İLE ORASINISİZ BİLİRSİNİZ DİYE KARŞILIK VERMİŞTİR. ÇANTAYIDA POŞETİNE GEÇİREREK ELİME TUTUŞTURDU. YAPILAN MUAMELENİN ÇOK ÇİRKİN OLDUĞUNU SÖYLEDİM,İSTEDİĞİNİZ YERE ŞİKAYET EDEBİLİRSİNİZ CEVABINI ALDIM.

BU KADAR SAYGISIZ VE BU KADAR SATTIĞI ÜRÜNÜN ARKASINDA DURMAYAN BİR İŞLETME DAHA ÖNCE GÖRMEDİM. RESMEN MAGAZADAN KOVMAKTAN BETER ETTİ BENİ.

PARAMIN İADESİ HUSUSUNDA YARDIMLARINIZI RİCA EDİYORUM.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Gönder