Merve İzolasyon

  • Adınız Soyadınız: Ahmet Özyücekök
  • Şikayet Edilen Ürün/Marka: MUHTELİF

Sayın Hasan bey,ben Ötüken sakinlerinden Ahmet Özyücekök,
Yaklaşık birbuçuk sene önce yurt dışından gelerek evimizin inşaatını yaptık, teras kısmı için yapılacak izolasyon bölümü için de Mağusada Merve İzolasyon şirketi ile anlaştık ve yaptık.fakat bu sene yağan ilk yağmurlar ile terasdan evin içine kadar su aktı,dışdan bakıldığında tüm izolasyon malzemeleri saçaklarda çirkin bir şekide görünüyor. Dıaşarda yağmur duruyor ama saçaklar ve evin iç duvarları su sızdırmaya devam ediyor. Hemen kendisi ile kontak kurdum ve bana havalar düzelsin ben gelip yapacağım dedi beni ikna etti. Bütün yaz bekledim gelmedi,telefon ederim,merak etme geleceğim diyor ama gelmiyor.Her aradığımda ya türkiyede,ya hasta,ya toplantıda son olarak da kızı evlenecekmiş çok meşgulmüş……
3 hafta önce avukatı aradım anlattım ben arayım dedi aradı ve ajandasında olduğumu 20/09/2019 cuma geleceğini söylemiş,ne gezer.avukat yine aradı bu defa salı yani bugün gelebileceğini söylemiş.bütün gün yine oturduk bekledik,ne gelen ne giden ne bir telefon.
Şimdi de size yazıyorum,yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.bu tür kişileri durdurmamız lazım ki başkalarının helal parası ile oynamasınlar,ilginize şimdiden teşekkür eder işlerinizde başarılar dilerim.
Benim cep no:05338622925
Karşı taraf,Merve İzolasyon:
Sebahattin Kelebek
05338312323
05488312323.

Saygılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Gönder