Mert Optik

  • Adınız Soyadınız: admin
  • Şikayet Edilen Ürün/Marka: Diğer Haberler

Tüketiciden gelen orijinal olmayan Rayban gözlük ile ilgili şikayeti ile sonuçlandırmak için vip Mert Optik  Direktörü Melisa Pala ve satış sorumlusu Mehmet Sönmez Derneğimiz ile diyalog kurmuşlar Derneğimizin denetimini kabul edecek protokol yapmayı da kabul etmişler ancak bu söz vermelerine  rağmen kararlarından dönmüşlerdir.

1 Derneğimizin denetimine kapalı olacak kim veya hangi işletme,satıcı üretici,esnaf, iş adamı ticaret  erbabı olursa olsun Derneğimizin “Kara Liste ve Boykot” kapsamında teşhir edileceğini bilmelidir.

16.03.2018

KKTC. Tüketiciler Derneği,Lefkoşa.

Selamlar,

Mert Optik Dereboyu’ndan nakit kampanyalı fiyatı ile 380.00 TL aldığım ( gerçek fiyatı 640.00 TL)

Rayban gözlüğün bugün rastgele sahte olduğunu öğrendim. Akay Optik’e gözlük bakmaya gitmiştim. Oradaki bayan gözlüğümü görünce oradan alıp almadığımı sordu. MERT OPTİK’den aldığımı söyledim. Bugün orada RYBAN’DAN YETKİLİLERİ de vardı. Orjinal olup olmadığını sorduğunda orjinaldir dedim. Bir bakabilir miyiz dediler. Gözlüğü verdim ve sahte olduğunu düşündüklerini söylediler. Daha sonra gözlüğü Rayban yetkililerine de gösterdik ve onlar da sahte olduğunu doğruladılar. Rayban’ın bu renk ve şekilde gözlüğü yokmuş. Kendimi kandırılmış hissettim. Sadece ben değil, birçok insan mağdur oluyor.  Araştırılmasını rica ederim. Paramı geri ödemelerini talep ediyorum.

Teşekkürler.

Cansu Kurnaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Gönder