Masal Çadır Kıbrıs

  • Adınız Soyadınız: Esra Kuriş
  • Şikayet Edilen Ürün/Marka: KAPIDAN SATIŞLAR
  • Şikayet Tarihi: 22/02/2021

İnstagram sayfası bulunan masal.cadir.kibris firmasından 22.02.2021 tarihinde çadır aldım ve 560 tl ücret ödedim. Fotoğraflarına bakarak aldığım ürünün kumaş kalitesi, dikişleri ve ölçüsü fotoğraflar da göründüğü gibi asla değildir.Çadırın matının ölçüleri belirtildiği gibi 130*130 değil 110*110 gelmiştir. Ve özensiz bir şekilde gelen ürünü açtığımda içerisinde olması gereken fatura bile gönderilmemiştir.
Sitede bulunan numarayı aradığımda konuştuğum şahsa hiçbir şekilde bunları izah edemedim. Şahıs bana konuşma fırsatı bile vermemiştir.
Telefonu kapattıktan sonra sitede paylaşılan çadır fotoğraflarını incelediğim de fotoğrafların onlara ait olmadığı, görüştüğüm başka bir firmanın sitesinden alınarak kendi sitesinde paylaştığını fark etmiş ve mesaj atmışımdır. Şahıs bana yalan beyanda bulunarak kendilerinin yaptığını söylemiştir.
Aslında burda yapılmak istenen kendilerine ait olmayan çadır fotoğraflarını kullanarak insanları kandırmaktan başka bir şey değildir.
İkinci kez telefon görüşmemizde çadırı iade etmek istediğimi söylediğim de bunun asla mümkün olmayacağını, ve konuşma esnasında onlara ait olmayan çadırların fotoğraflarını paylaştıklarını söylediğim de de, beni tehdit ederek;
‘’ beni dolandırıcılıkla mı suçluyorsun ?Sana hakaret davası açacağım’’
dedi ve telefonu suratıma kapattı.
Sonuç olarak, yukarıda da belirttiğim gibi çadırın kalitesinin çok kötü olması ,ölçüsünün belirtildiği gibi olmaması , bana gönderilmeyen faturam, firmaya ait olmayan fotoğraflarla yapılan aldatmaca ve şahsın bana yaptığı tehdit sonucunda ürünü iade etmek istiyorum.
Bana bu konuda yardımcı olmanızı rica ediyorum.
Saygılarımla arz ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Gönder