Marks World SAMSUNG Distiribütörü

  • Adınız Soyadınız: erhan zilci
  • Şikayet Edilen Ürün/Marka: Ekonomi

Marks World SAMSUNG Distiribütörü tüketicilerin yasal hakkı olan asgari 2 yıl olan GARANTİ HAKKINI ihlal eden ve yalnız tüketiciyi değil  bayisi olan Girne’de E.Zilci Elektronik satıcıyı da mağdur eden ticaret ahlağına aykırı yasa tanımaz davranışı nedeniyle “KARA LİSTE BOYKOT” kapsamına alınmış olup tüketicileri mağdur olmamaları için uyarmaktadır!

 

KKTC. Tüketiciler Derneği,

Lefkoşa

Selamlar

Lefkoşa da bulunan Marks World SAMSUNG Distirbütörü olan satıcısında 07/10/2017 tarihinde  fat no 8652 müşteriye satmak üzere almış olduğumuz 55mu7500 SAMSUNG Curved led TV arıza yaptı ve ilgili firmaya 29/08/18 tarihinde teknik sevis fişi no 1704 teslim ettik.

3,9,2018 yetkili firmanın servisi ile görüştüğüm zaman ana kart arızası olduğunu ve firma yetkilisi ile konuşup ne yapacakları konusunda bilgi verceğini söyledi ve parçanın sipariş verilirse 10 gün içerisinde geleceğini söyledi. İlgili firma dan dönüş olmadığından dolayı 5,9,2018 Sn Öcal topal beyi aradım ve TV ile ilgili ne yapacaklarını sordum ve alaycı ve keyfi bir şekilde garantiye sokmayacağını dile getirdi.

Bu davranışından dolayı müşterimin mağduriyetini en erken zamanda çözmek için aynı gün gidip TV teslim aldım. ve Orjinal parçayı  SAMSUNG Distirbütör SUTEX le tedarik etmesi için irtibata geçtim.Müşterimin mağduriyetini çözmek için kendisine kullanması için 50 ınc TV teslim ettik.

Bu İthalatçı firma yetkilisinin  kanun tanımaz ve kendinden başkasını düşünmemesinden dolayı.Müşterim mağdur oldu. ve müşteri memnuniyeti prensibi ile iş yapan firmamıza zarar verdi. Bu konu ile ilgili gereğinin yapılmasını rica eder çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Erhan Zilci

05338611335

Mete Adanır cad .E.Zilci Elektronik Girne

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Gönder