Koop Süt

  • Adınız Soyadınız: İsimsiz Tüketici
  • Şikayet Edilen Ürün/Marka: Sağlık
  • Şikayet Tarihi: 05/01/2021

Koop süt markalı olan süt ile nescafe yapmak için cezveye süt koyuldu ve ocağa ısınması için konuldu yaklaşık 3,4 dakika son süt patlması oldu cevze havaya uçtu mutfakta oturmaktaydık ve 4 kişi resmen süt ile yandık.. o anın şokuyla her yere sıçrayan sütü çekemedik ama koop süt kutularını kesip içerisine baktığımız zaman dedik nasıl yani yeni açılan süt ve içerisinde mikroorganizmaların bütünleşmiş hali bulunmaktaydı.. insanların hayatı bu kadar mı ucuz oldu.. ya ocak başındayken o patlamaya denk gelseydik cayır cayır yansaydık nolacaktı ??? Hepsini geçtik evde ufak cocuklar ya o patlama sırasında çocuk orda olsaydı nolurduuu ??
Denetim nerde??? Ha birdeee ısınan sütten gelen o leş kokuya ne demeli bozuk süt ısındıģında peynirlesme gerçekleşir bu ısınıp patlayan ve bizleri yakan sütte peynirleşmede olmadı bu açık ve nettir ki süt içerisine katkı maddesi konulmaktadır…
Bizler yandık başkalarıda yanmadan gereği yapılsın.. düpe düz insanların hayatlarıyla oynanmaktadır ve buna bir son verilmesini arz ederiz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Gönder