KARSAL ENDÜSTRİYEL MUTFAK ŞTİ LTD

  • Adınız Soyadınız: Sarpkan işl ltd
  • Şikayet Edilen Ürün/Marka: Restoran

Merhaba

6/12/18 tarihinde teslim alıp 125.000₺ ödediğim sanayi tipi mutfak ekipmanlarından daha kurulum aşamasında oluşan sıkıntılar ve devam eden ilgisizlik veyapılan yanlışlardan şikayetciyim.

şöyle ki,anlaşmamız gereği aldığım tüm ürünlerin sıfır olarak teslim edilmesi gerekirken sanayi tipi giyotin bulaşık yıkama makinesi kullanılmış içi kireçli bir şekilde bana getirildi. Ben itiraz edip yazdığım çekleri geri vermesini ve getirdiği ilk parti malı iade almasını istedim. Aldığım cevap çok ilginçti;kasaptan et aldığın zaman kasap eti iade alır mı diye cevap aldım. Uzun bir tartışma sonununda bulaşık makinesini değişti . Mutfağı kurduktan sonra aldığım iki adet fritözden bir tanesini kullanmaya başladık fakat ısındıktan sonra duman çıkarmaya  ve yağ yakmaya başladığını gördük.bunun üzerine Metin beyi aradım ve en az 10 gün müçadeleden sonra tamir etmeye geldiler. Yine olmadı yine 10 gün mücadele sonunda gelip bir parçasını değiştiler ve çalıştı

2.fritözü kullanmak için içine yağ koyduk fakat bir müddrt sonra yağ tamamen dışarıya aktı yine Metin bey arandı yine ilgisizlik yine baştan savma cevap yine telefona çıkmama yine dalga geçme. Bunun üzerine Metin beye ilgilenmez ise yargıya baş vurup hakkımı arayacağımı söyleyerek 3 yıllık garanti anlaşmasını hatırlattım. Bana kendisini tehdit ettiğim cevabını verdi.

sizden ricam bu mağduriyetimin giderilmesi için  acil destek olmanızdır. Ben bu ürünleri ihtiyacım olduğu için aldım fakat şu anda kullanamıyorum.

saygılarımla

Mehdiye Beyar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Gönder