FİDANSOY SEYAHAT ACENTESİNE KARA LİSTE BOYKOT YAPTIRIMINA SON VERİLMİŞTİR!

  • Adınız Soyadınız: admin
  • Şikayet Edilen Ürün/Marka: Basın Bildirisi

FİDANSOY TURİZM MAĞDUR TÜKETİCİLERİN TALEPLERİNİ KARŞILAMASI ÜZERİNE KARA LİSTE BOYKOT KAPSAMINDAN ÇIKARILMIŞ BULUNMAKTADIR!

Fidansoy Turizm Seyahat Acentesi  mağdur ettiği tüketicilerin derneğimize başvurmaları üzerine talepleri karşılanması olumlu olarak değerlendiren Derneğimiz bu yaptırımı sona erdirmiş bulunmaktadır.

Acente son olarak Türkiye’de 15 Temmuz Uluslarası komplo sunucu tatil ve seyahatlerini iptal etiği tüketicilerin önceden tahsil ettiği paralarını iade etmeyince Mağdur tüketicilerin derneğimize başvurmaları üzerine tümüne pararlarını iade etmişti!

Merhaba ben Serhat Özlü

21 ağustos 2015  tarihinde FİDANSOY SEYAHAT ACENTESİNE gittim 24 eylül 2015 tarihinde türküye ye bilet istedim bana bileti kesecek olan bayan bana biletleri 24 ağustos 2015 tarihine kesmiş aktarmalı olan biletler 27 ağustos 2015 olaraktan hep yanlış yazıldı .ben 24 eylül 2015 tarihinde uçmak istediğimi bana biletleri kesen acenteye suylediğimden eminim ama. Biletleri kesip bana biletleri verdikten sonra ben sadece uçuş saatlerine dikkat edip emin olduktan sonra bilet günü gelince hava alanına gittim uçuş kartı almak isteyince biletimin bir ay önce yazdığını söylediler tarih 24 eylül Bayram’ın birinci günü ve ben hava alanından geri dünmek zorunda kaldım 28 eylül mesai saatleri başlayınca bu acenteye gittim ve durumu bildirdim acente bana biz bişey yapamayız sen biletine iyi baksaydın dedi en azında biletin vergileri hariç ödemeyi de red etti bu durumda bende Hakkı’mı aramak için bilinçli bi tüketici olarak ve aynı Zaman da bi esnaf olarak durumu size bildirmek istedim . Gereğinin yapılması arz ederin iPhone’umdan gönderildi

Serhat Özlü

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Gönder