Endless Star Trading (444 3641- 05428889241)

  • Adınız Soyadınız: Sonay Yerli ve Seher Yerli
  • Şikayet Edilen Ürün/Marka: Tencere Seti

Endless Trading’den Esentepe’ye  gelen bir şahıs aşırı derecede ısrarcı ve acıtasyon yaparak 72 yaşındaki babamı kadırarak kendisine 26.11.2018 tarihinde 2.750 TL’ye tencere seti satmıştır. 500 TL de peşinat alınmıştır. İnternet üzerinden http://www.ortimax.com.tr adresinden bu marka ve tencere seti (Ortimax Döküm Tencere Seti olarak geçiyor adı ) fiyatını araştırdığım zaman 1.190 TL olduğunu gördüm. iki fiyat arasında iki kattan daha dafazla bir fark bulunmaktadır. Firmayı aradım ve tencere setini istemediğimizi ihtiyacımız olmadığını ve geri almalarını istediğimi söylediğim zaman ordaki bayan bana “geri almak için ürünlerini satmadıklarını” söyledi. Ben de bu parayı ödemeyeceğimizi ve kendilerini şikayet edeceğimi söyledim.

Tencere setini firmaya geri iade edilerek verilen 500 TL’nin tarafımıza iade edilmesinin sağlanmasını talep etmekteyiz.

Ayrıca, firmanın ve çalışanlarının köyleri kapı kapı gezerek yaşlı insanları bir şekilde saatlerce konuşup dil döküp kandırarak onlara ürünlerini satmamaları gerektiği konusunda uyarılmasını, aksi halde haklarında yasal işlem yapılacağı konusunda uyarılmasını da talep etmekteyim.

 

Saygılarımla,

Seher Yerli (0533 855 46 48) 

 

1 Comment

  1. I’m impressed, I have to admit. Seldom do I encounter a blog that’s both equally educative and
    entertaining, and without a doubt, you have hit the nail on the head.
    The problem is something which not enough men and women are speaking intelligently about.
    I am very happy I stumbled across this during my hunt for something regarding this. http://xn--80aa0acpbeafibedgmt9l.su/bitrix/rk.php?goto=https://918.network%2Fcasino-games%2F66-joker123

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Gönder