Endless Star Trading

  • Adınız Soyadınız: Cemal Tüfekçi
  • Şikayet Edilen Ürün/Marka: Şikayetleri Oku
  • Şikayet Tarihi: 11/10/2022

8/9/2022 Tarihinde Endless Star Trading şirketi tarafından takılan su arıtma sistemi ile dolandırılıp mağdur edildim. Bana ve aileme LG firmasından geldiklerini ve LG ürünü sattıklarını söylediler fakat LG firmasından olmadıkları ortaya çıktı. Tanıtım broşürü istedik vermediler.
En önemlisi benden aldıkları nakit 13500 TL için makbuz vermediler ve garanti belgesini de 2 gün içerisinde getireceklerini söyledikleri halde hiçbir makbuz veya garanti belgesi getirmediler. 13 Eylül’de bu eksiklerin karşılanması annem tarafından telefoniyen talep edildiği halde yerine getirmediler.
Bize verilen 7 günlük cayma süreci içerisinde ürünü geri alıp para iadesi yapmalarını istediğimizde de bize cevap vermediler. Bunun üzerine 7 günlük cayma süresi dolmadan, Mal ve Hizmetler Hakem Heyetine para iadesi için başvurduk. İlgili şirketten haber çıkmayınca 5/10/2022 tarihinde annem şirketi aradı ve sekreterleri tarafından bize aynı gün içerisinde firma yetkililerinin Tüketiciler Birmi’nden Burcu Erhürman hanımı ziyaret edip, ertesi güne bize dönüş yapacakları söylendi. Fakat bu güne kadar firma tarafından bize hiçbir dönüş yapılmadı.
Bize verilen 7 günlük cayma süreci içerisinde bizden para almamaları gerekirken, paranın tamamını bizden alarak bizi mağdur ettiklerinden dolayı onlar adına ceza uygulanmasını talep ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Gönder