Beko

  • Adınız Soyadınız: Ali Büyük
  • Şikayet Edilen Ürün/Marka: Buzdolabı Beko
  • Şikayet Tarihi: 17/09/2021
  • Şikayet Görselleri:

Güzelyurt Lemarin yanindaki Beko Bayisinden aldim evimin tüm ürünleri Beko , 4 kapili buzdolabı, üst gozunun soguklugu 2 gundur düştü ve yetkili Servisi aradim 3 gün sonra geldiler, ben evde degildim annemi gonderdim kapiyi adam girip 5 tane ariza kaydi olusturmustum ürünler ile ilgili, digerlerine bakmis en sonra buzluga buzlugun motorunun baker borularini kesti kimseden izin almadan o halde birakip gitti. 2 gün sonra ben evime gelgigimde karsilastigim manzara bu, arayıp hesabıni sordugumda bana buzlugun motoru yanik yeni motor alacaksiniz 3000tl dir . Dedi ramazan diye biri. Daha sonra yetkili numaralari aradi 444 14 04 ve bana fahri bey buzlugunuzun motoru yaniktir degistirelim mi 3000tldir onayliyormusunuz dedi Zehra hanim diye bir bayan. Ben de onaylamiyorum çünkü buzlugun motoru yani degil işliyor dedim, ve bana teknisyenlerine Yonlendirdiler Gürdal isimli birine, ve şafak diye bir eleman geldi daha sonra evime ramazan diye gelen ve baker borulari kesip mottorun gazini kaciran arkadasinin yaptigi hatalari duzeltti. Ve bana bu motorun yanik olmadigini iç unitede sorun oldugunu söyledi.
Ve o an teknikservis şefleri Olan Gürdal Beyi Aradik ve durumu anlattik telefonda bana sesini yukselterek bagirdi ve sonrada elemana onaylarsa onaylasin onaylamazsa hemen o evden cik ne hali varsa gördün dedi.
10 gundur buzluksuzum butun buzluktaki esyalarim eridi, magdur durumdayim ivedilikle yarım ederseniz minnetter kalirim. Birlikte Neler Mümkün? Bir An önce buzluka kavusmam için hangi mucizeler mümkün? Yerine aynı buzlugun yenisini vermelerini arz ve talep ederim,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Gönder