DİMAR İLETİŞİM-Girne—KARA LİSTE VE BOYKOT KAPSAMINDA!!!

  • Adınız Soyadınız: admin
  • Şikayet Edilen Ürün/Marka: Basın Bildirisi

DİMAR İLETİŞİM-KARA LİSTE VE BOYKOT KAPSAMINA ALINMIŞTIR!

DİMAR İLETİŞİM-Girne/ Sahibi Ramazan Baytok-Müdürü Şahabettin Irmak

 ——– Orijinal mesaj ——–

Başlangıç tarihi: “death cityyy…….” <rmzn_dmrl@windowslive.com>

Tarih: 06.06.2018 03:22 (GMT+03:00)

Alıcı: hasanyilmazisik1@gmail.com

Konu: Mehmet Kurtoğlu ıphone 6s hakkında

 

Tüketici Mehmet Kurtoğlu’na YENİ-SIFIR.diye sattıkları  iPHONE 6 S akıllı telefonun 2 yıllık süresi geçmiş toplama bir telefon olduğu APPLE kayıtlarında tespit edilmiştir.

 IMEI numarası ……353312075552986 kapasitesi 15 GB.olan bu telefonun satışı 22.11.2015 yapılmış ve kullanılmış olduğu APPLE kayıtlarında olmasına rağmen Haziran,2017 ayında 2 yıl sonra garanti süresi de sona erdiği halde YENİ TELEFON diye tüketiciye satılmıştır!

KKTC. Tüketiciler Derneği,

 Merhaba,

 2017 haziran ayında almış olduğum ıphone 6S telefonum kullanım süreci içerisinde iken biranda kapandı ve kullanım yapamadım. Bu sebeple 2018 nisan ayında almış olduğum Dimar iletişime  telefonu servise verdim. Aradan  belirli bir süre geçtikten sonra tekrar gittiğimde telefonun yandığını, bunun sebebi olarakta yüksek voltaja dayalı olduğunu belirtti. Ancak kendisinde apple raporu istediğimde öyle bir rapor olmadığını söyledi. Telefonla ilgili herhangi bir işlem yapmadı. Bunun üzerinde başka iletişim mağazalarına gidip durumu araştırdığımda böyle bir durum sonucunda sorunu bildiren bir apple raporu olduğunu ve sorun giderilemeyecek durumda ise aynı telefonun yenisi ile değişim yapılıp mağduriyeti giderilmesi gerektiğini söylediler. Ayrıca benim adı geçen iletişim mağazasından sıfır açılmamış olarak aldığımı bildiğim telefonun imei kayıtlarında değiştirilip farklı telefonlardan malzeme toparlanarak birleştirildiğini öğrendim. Bunun üzerine almış telefonu almış olduğum Dimar iletişime tekrar geri gittiğimde hiçbir şekilde benimle ilgilenmeyip böyle bir durum söz konusu değil diyerek talebimi geri çevirmişlerdir. Yaşamış olduğum bu sorundan dolayı Dimar iletişim hakkında şikayetimi bildirir. mağduriyetimin giderilmesi hakkında gerekli işlemlerin yapılmasını talep ediyorum.

Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Mehmet Kurtoğlu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Gönder