Auto Extreme Ortaköy/LEFKOŞA

  • Adınız Soyadınız: Talha Peşmen
  • Şikayet Edilen Ürün/Marka: Listede Olmayan Mal
  • Şikayet Tarihi: 05/01/2021
  • Şikayet Görselleri:

Aracımı İç detaylı temizlik için sabah 01/12/2020 tarihinde Auto Extremede yıkamaya verdim ve akşam üstü 02/01/2020 tarihinde teslim aldım. Teslim aldığımda aracımın ‘Ön yolcu koltuğunun sensörünün’ bzoulduğunu fark ettim yıkama sırasında ve aracı hemen geri götürüm.

Bana ilk denilen şey koltuk hala nemli olabilir Cumartesi (05/12/2020) gününe kadar bekle olmadı seni yönlendireceğiz. Cumartesi günü geldiğinde sensör hala bozuk olduğu için geri gittim ve bana Pazartesi ( 07/12/2020) Lefkoşa Sanayide bulunan ‘ÇEKO OTO ELEKTRİĞE’ göndermem söylendi.

Pazartesi Çeto elektriğe götürdüğümde bir kaç saatkledikden sonra bugün meşgul olduklarını ve aracı ertesi gün (08/12/2020) geri getirmemi istediler.

Salı günü (08/12/2020) tarihinde aracı geri götürdüğümde sabahleyin öğlene kadar beklediö ve öğlenleyin aracı incelediler ve sensörün bozuk olduğunu ve değişmesine ihtiyaç olduğunu söylediler ve ÇETO elektriklik birşeyin olmadığını söylediler.

Bunu üzerine Auto Extreme gidip bunu geribildirim ve durumu ilettiğimde başka bir araçtan çıkma parça arıyacaklarını söylediler ben ne kadar itiraz edip original parça istediğimi iletsemde. Parçanın gelmesinin bir bir buçuk hafta alacağını ve bana geri döneceklerini bildirdiler.

Aradan 2 hafta geçtikten sonra Geri aradım Auto Extreme ve bir sorup geri dönüceklerini bildirdiler gün için. O gün geçti ve hala bir haber alamayınca ertesi gün aradım ve parçayı bulduklarını Salı sabahı (29/12/2020) aracı bırakıp Salı akşamı alacağım bildirildi. Salı sabahı aracı bıraktım. Salı akşam üstü birden fazla kez Auto Extreme ulaşmaya çalıştım ve sonunda ulaştığımda aracın hazır olmadığını ve yarın birde kesin hazır olacağı bildirildi. 30/12/2020 öğlen birde Auto Extreme gittiğimde aracın hala hazır olmadığını en az bir iki saate ihtiyacı olduğunu ve akşam üstü 4 de hazır olacağı bildirildi. Akşam üstü 4 de gittiğimde Auto Extreme gittiğimde bir saat orada bekledim ÇETO ELEKTRİKDEN haber almaları için ve 5 civarı haber geldiğinde parçanın yanlış olduğu ve yapılmadığını öğrendim aracı geri alıp (04/01/2021) tarihinde geri getirmemi istediler.

Şikayetim ve Dileğim

Şikayetim
-Aracımın bir aya aşkın bir süredir hala tamir edilmemesi.
-İletişim ve bilgi alma konusunda son derece zorluk çektiğimi ne kadar anlayışla kaarşılasam okadar umarsamayışları
-Aracımın ilk götürdüğümde ÇETO elektrik bizlik birşey yok diyip geri aracımın oraya gitmesi.
– Ay içinde 4 günden fazla araçsız kalmam ve hiçbirşeyin yapılmaması.

Dileğim

-Aracımın (2013 Model Mini One) resmi BMW/MİNİ servisinde tamir edilmesi veya Senör artı işçilik ve kaybetiğim vakit ve arabamın bende olmadığı gününlerin tazminatını almaktır.

Çok uzun bir süredir hem anlayış gösteriyorum hemde sabır ediyorum ama artık şirketen tüm umudumu kestim ve sizden yardım istiyorum.

Mesajda gördüğünüz Serhan Usta Auto extreme sahibidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Gönder