VODAFON KKTC TELSİM

  • Adınız Soyadınız: MUHABBET
  • Şikayet Edilen Ürün/Marka: Samsung
  • Şikayet Tarihi: 01/03/2023
  • Şikayet Görselleri:

e de bir bilgi ile mağduriyetim giderilmiştir.
Benim başka kullandığım telefonum olmadığı için sürekli arama yapmamam rağmen eşim Hasan Çevik in telefonuna bilgi göndereceklerini söyleyip beni oyalamışlardır.
27/02/2023 sabahı bilgi almak için aradığım Muhammet adlı kişi bana üzülerek de olsa Ana kartın yandığını [telefonum un]söyledikten sonra eşimin telefonuna sadece o zaman mesaj atmışlardır.
Yeni olan bir telefonun nasıl olur da 3 ayda anan kartının yandığını merak etmekteyim.
Bu telefon bana satılırken özellikle tüm parçaları için bana bir yıl garanti verilmiştir ve benim tarafımdan da hiç bir zarar verilmemiştir dolayısıyla yani oluşan hasar benden kaynaklı değildir. Kullanım hatasından oluşmamıştır.
Gerek iş yerindeki Amir ve Arkadaşlarım iş konusunda, gerekse Ailem ve Arkadaşlarım kısacası çevremdeki hiç kimse bana ulaşamamış ve sürekli mağduriyet yaşamaktayım.
Mağduriyetimin bir an önce giderilmesini talep ederek garanti kapsamında olan telefonumun ücretsiz tamiri ayni sebep in tekrarlanması durumunda telefonumun yenisinin verilmesini ve mağduriyetimin daha fazla artmaması için talep ederim.
Talebimin karşılanmaması ve mağduriyetimin giderilmemesi halinde bütün bu mağduriyet sürecim için gerekli olan hukuki haklarımı da arayacağımı tarafınıza bildirmek isterim.
Bilgi ve gereğinin yapılmasını arz ederim

İRTİBAT NO:05338681121 eşim HASAN ÇEVİK

Saygılarımla
MUHABBET ÇEVİK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Gönder