telsim vodafon şirketi

  • Adınız Soyadınız: MEHMET
  • Şikayet Edilen Ürün/Marka: Şikayetleri Oku

Efendim..

yıllardır telsim vodafon üyesi abonesiyim.. benin bilgim dışında internet kullanımı yaptıgım gerekçesi ile bana uzun zamandır ücret faturalamakta ve parayı tahsil etmektedir.

Ben asla bu şirkette internet üyeligi almadım. Şirketin zaman zaman hediyemizdir diyerek bana gönderlikleri internetten bir miktar kullanmaktaydım bunuda son bir ay içinde fark ettim. benim bu şirkette 2 hattım bulunmaktadır ve fark ettigim anda şikayette bulundum ve ödeme iadesi oldu . Fakat diger hattımın bana gönderilmemesinden dolayı bu hattanda kesinti oldugunu bilmedigimden kendilerden 2018 yılı faturaları istedim ve mesaj olarak gönderdiler.. İncelememde bu hattımdan da benim bilgim olmadan internet bedeli kesilmiş oldugunu gördüm..

Ben sadace telefon hattı kullanmak üzere kendileinden bu hatları aldım zaman zaman yapılan internet reklamlarına cevap vermedi.     İlgili şirket kendileri hediye adı altında 1 gb hediye gönderdiler ve benden benim haberim olmadan her ay ve degişik rakamlarda ücret faturalara ekleyip benden para aldılar.  İlk hat talebimede bana cevap veren ve parayı iade eden şirktet ikinci hat talebimle ilgili yaptıgım telefon görüşmeleri ve hotmail mesajlarına malesef cevap vermemektedir.

Abonelerin bilgisi dışında ücret belirleyip ve parayı almaları benim düşüncem dolandırıcılıga girmektedir.

Kendilerden hiçbir zaman internet talebim olmadı bu tamamen kendi insiyatifleri dogrultusunda verilen hediye internet karşılıgı para almaları tamamen bir sahteciliktir.

Bu konuda yardımlarınızı talep etmekteyim…

İŞLERİNİZDE BAŞARILAR DİLERİM…

MEHMET NURAK

0542 853 99 30

0542 853 09 05

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Gönder