ROKSANA SON İSMİ ONYX BAR, ROXENES BARIN VE ROCKS OTELİN SAHİBİ DAREN VUDALI “KARA LİSTE’DE İSTENMEYEN ŞAHIS” İLAN EDİLDİ!”

  • Adınız Soyadınız: admin
  • Şikayet Edilen Ürün/Marka: Güncel

TÜKETİCİLERE HİZMET DEĞİL KÖSTEK VERENLER ESNAF DEĞİL!! EŞKİYA BİLE OLAMAZAR!! ROKSANA SON İSMİ ONYX BAR’DA GENÇLERİ DARP EDEN ROCKS OTELİN SAHİBİ DAREN VUDALI DERNEĞİMİZİN GİRİŞİMİ ÜZERİNE TUTUKLANIP HAPSE ATILDI!!

NAMI DİĞER EŞKİYA “KARA LİSTE’DE İSTENMYEN ŞAHIS” İLAN  EDİLDİ!”

ROKSANA SON İSMİ ONYX BAR, ROXENES BARIN  VE ROCKS OTELİN SAHİBİ DAREN VUDALI “KARA LİSTE’DE İSTENMEYEN ŞAHIS” İLAN  EDİLDİ!”

                                Burası Eşkiyalar Ülkesi Mi?

Rocks Otel ve Club Night Park Disco’nun sahibi DAREN VUDALI silahlı saldırıya uğradı. Ayağından yaralanan VUDALI NEDEN POLİSE ŞİKEYETTE BULUNMADI ve NEDEN HASTANEYE GİTMEYEREK OTELİNDE ÖZEL DOKTOR çağırtıp tedavisini yaptırdığı açıklanmaldır! YOKSA ÜLKE VE GENÇLİK EŞKİYANIN İNSAFINA MI TERK EDİLDİ?

                           İŞTE BUNUN SON VUKUATI!

Eski adı ROKSANA OLAN ONYX BAR’DA ROCKS OTELİN SAHİBİ DAREN VUDALI adamları ile birlikte barında eğlenmekte olan bir gencimizi sopalı saldırı sonucu ciddi olarak yaralamasıdan dolayı Girne Polisi adli şube ekiplerince adamları ile birlikte 21.07.2013 tarihinde tutuklanmış bulunmaktadır.

 Bu işyerinin müşterisi olan tüketicilerin güvenliklerini sağlamak yerine onlara gaddarca bir saldırı içerisinde olabilmesi için hiçbir gerekçenin geçerli olamayacağı gerçeğinden hareketle bu işyerinin “SALİM VE GÜVENLİ OLMADIĞI”nı, bu işyerinden daha önce de şikayetler alınmış olmasını ve aynı iş sahibinin aynı iş dalında ROKSENİES BAR”ı kardeş işyeri olarak Lefkoşa’da Dereboyunda açmış olmasını dikkate alan TÜKETİCİ ÖRGÜTLERİ KONFEDERASYONU tüketicilere bu eğlence yerlerine gitmemeleri çağrısında bulunmakta ve bu amaçla bilgilendirmek üzere;.

TÜKETİCİ ÖRGÜTLERİ KONFEDERASYONU;

  1. “ROKSENİES BAR, ONYX BARI KARA LİSTE VE BOYKOT KAPSAMINA” almış bulunmaktadır.

24.07.2013

POLİS GENEL MÜDÜRLÜĞÜ,

LEFKOŞA.

Konu: Burası Eşkiyalar Ülkesi Mi? Polis Mensuplarına Teşekkürler!

Girne’de 21 Temmuz sabahı eski adı Roksana olan Onyx Bar’da Rocks Otelin sahibi Daren Vudalı ile birlikte barında eğlenmekte olan bir gencimizi adamları ile sopalı saldırı sonucu ciddi olarak yaralamasıdan dolayı aynı günün akşam üzeri Girne Polisi adli şube ekiplerince adamları ile birlikte tutuklanmış ve Mahkemeye sevkedilmiş bulunmaktadır.

Bu gencimizin Onyx Bar’da ağır darp edilmesi sonucu Girne Akçiçek Hastanesinde başına 7 dikiş atılmış, yüzü gözü yara bere içerisinde ve burnundan kanlar akmakta idi. Lefkoşa’da Devlet Hastanesinde İlk Yardımda saatlerce müşahade altında tutulmuş ve kendisine 2 ağrı kesici iğne yapılmış bulunmaktadır.

Adı geçen barda birçok kez aynı şekilde gençlere içki ikram edilerek ciddi şekilde tartaklandıklarına ilişkin derneğimize daha önceleri de duyum yapılmıştı.

Derneğimiz tarafından olayın öğrenilmesi üzerine Girne Polis Müdürlüğü nezdinde yapmış bulunduğu girişim sonucu gerekli soruşturma başlatılmış ve ülkemizin tanınmış iş adamlarından olan Daren Vudalı ve bu saldırda bulunan adamları dün akşam üzeri tutuklanmış ve kendilerine dava okunmuştur. Ancak Onyx Barda Daren Vudalı’nın yanında içki içmekte olan ve esas saldırı ve darp cürümünde bulunan adamının sırra kadem basması ve ortadan kaybolması işlemiş bulunduğu suçun farkında olduğunun en açık olgusudur.

Bu konuda başarılı bir soruşturma yürüten Girne Polis Adli Şube personeli Üzeyir Koçer ile Halil Acaroğlu esas saldırganın bulunması için soruşturmanın sürdürüldüğünü saldırıya uğrayan gencin ailesine karakolda ifade etmişlerdir.

Bu saldırıda bulunan ve birçok olaydan vukuatlı Rocks Otelin sahibi Daren Vudalı’nın öncelikle müşterilerinin güvenliğini koruması gerekirken bizzat bir iş adamı olarak saldırıda bulunması gençlerimizin artık Kuzey Kıbrıs’ta güvenlik içerisinde eğelenebilecekleri bir sosyal ortam bırakmadığının en çarpıcı göstergesidir. Gençlerimizin neden Güney Kıbrıs’ı tercih ettikleri arıştırılırsa hiç de cazibesinden olmadığı anlaşılacaktır. Güvenlik, saygı ve itibar müşteriler için önemli bir unsurdur ve bu da Güney’de tam anlamı ile gösterilmektedir.

Gençlerimiz zaten yurttaşlara yasak olan Casinolara veya yasak olmadığı halde girişleri bodygardlar ile engellendikleri fahiş ücretlerin alındığı plajlara gidemedikleri gibi diğer sosyal ortam ve olanaklardan da artık güvenlik nedeniyle tam anlamı ile yoksun bulunmaktadırlar.

Polis Genel Müdürlüğü ülkemizde yurttaşlar arasında imtiyazlı kişilerin değil hakkın ve hukukun üstünlüğünün tesisinde göstermiş bulunduğu bu üstün hizmet anlayışının halkımızın güvenini kazanmasında önemli bir icraat olduğu idrak edilmelidir..

Tüm olumsuzluklara rağmen yurttaşlarımızın hakkının, hukukunun, can ve mal güvenliğinin korunmasında göstermiş bulundukları hassasiyet ve üstün hizmet dolaysıyle derneğimiz Polis Genel Müdürlüğü mensuplarını kutlamakta ve teşekkür etmektedir.

Esas saldırganın bulunması ve suçluların ibret olacak şiddette cezalandırılması ülkemizde yaygınlamış bulunan bu mafiavari benzeri vukuatların önünün alınması ve ülkede huzur ve güvenin sağlanmsı için yaşamsal önem arzetmektedir.

Derneğimiz bu işyeri önünde eylem düzenleyerek gençlerimize yönelik şiddeti ve iş anlayışı ve insanlık ile bağdaşmayan bu gaddarca davranışları protesto edecektir.

Derneğimiz Onyx Bar’da eğlenmekte olan bu gencimize yapılan sopalı saldırıyı şiddetle kınamakta olup bu saldırıda bulunan birçok olaydan vukuatlı Rocks Otelin sahibi Daren Vudalı’yı “Kara Liste” kapsamına almış olup “İstenmeyen Şahıs” olarak ilan etmiş bulunmaktadır.

Saygılarımla bilgilerini arz ederim.

Dernek Genel Başkanı.

Dağıtım:

GİRNE POLİS MÜDÜRLÜĞÜ,

GİRNE POLİS MÜDÜRÜ,

Daren Vudalı’yı vuran ve çıkarıldığı ağır Ceza mahkemesi tarafından 3 yıla mahkûm edilen Şeyho Mehmet Solmaz önceki gün firar etti. Polis, izini sürdüğü Solmaz’ı her yerde arıyor.
İş adamı Daren Vudalı’yı vurarak ağır yaralayan ve 3 yıl hapse mahkûm olan Şeyho Mehmet Solmaz önceki gün sabah hakkındaki bir dava yüzünden Lefkoşa Askeri Mahkemesi’ne çıkarıldığı sırada polislerin elinden kurtularak firar etti. Ağır yaralamadan hüküm giymiş firarinin bir anda kayıplara karışması ile ülke genelinde bütün polis teşkilatı alarma geçti. Kayıplara karışan Şeyho Mehmet Solmaz polislerin tüm aramalarına karşın hala bulunamadı.
Mahkum Şeyho Solmaz, 27 Nisan 2008 tarihinde, Girne Night Park diskonun sahibi ve işletmecisi olan Daren Vudalı’yı diskonun giriş kısmında yakın mesafeden ateşlediği tabancası ile ağır yaralamış ve olaydan sonra Güney Kıbrıs’a kaçmıştı. Solmaz 5 Ağustos 2008 tarihinde Güney Kıbrıs’tan KKTC’ye giriş yaparak polise teslim olmuş ve hakkındaki 8 davadan suçlu bulunarak 3 yıl hapis cezasına çarptırılmıştı. Firari Şeyho Mehmet Solmaz’ın yine Güney Kıbrıs’a kaçmış olabileceği tahmin ediliyor.

  Haber tarihi 21.01.2009                  Bu haber 74 defa okunmuştur

Kıbrıs Mafyası Çalışıyor

Kıbrıs Mafyası Çalışıyor
Rocks Otel ve Club Night Park Disco’nun sahibi Daren Vudalı silahlı saldırıya uğradı. Edinilen bilgilere göre kim olduğu henüz belirlenemeyen 1.60 boyunda bir şahıs Vudalı’ya iki el ateş etti. Mermilerden birinin Daren Vudalı’nın ayağına isabet etti. Ayağından yaralanan Vudalı’nın polise şikayet etmediği ve hastaneye de gitmeyerek oteline özel doktor çağırtıp ilk tedavisini yaptırdığı öğrenildi.
Kıbrıs’ta çalışan gazinolardan elde edilen gelirin ve kadın ticaretinin, ülkenin gelir kaynaklarından birisi olduğunu herkes bilir.
Öğrencilerden elde edilen gelir, artık Kıbrıs’a yetmemektedir. Kirli ilişkiler ağı ile örtülü olan Ülke ekonomisini, ülke nüfusunu, ülke sorunlarını halledemeyenlerin, silahla, kanla halletme çabalarına küçük bir örnektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Gönder