MKT MOBİLYA ( AHMET NASİPOGLU ) ve ( MUSTAFA KEMAL TAÇKIN)

  • Adınız Soyadınız: HALİL BETMEZOGLU
  • Şikayet Edilen Ürün/Marka: MOBİLYA
  • Şikayet Tarihi: 09/11/2020
  • Şikayet Görselleri:

öncelikle okuyucu arkadaşlara merhaba. biz yukarıda yazmış olduğum firma ile evimizin ahşap yapım ve mobilya işlerini anlaşmış olmaktayız.
1.şözleşme üzerinde yazan teslim tarihi 15 gün, teslim aldığımız tarih ise 7 ay sonra.
2. mutfak çekmece raylarını konuştuğumuz kalite çok iyi kalitede ürün kullanacağım demesine rağmen şuan da evimize yerleşmememiz ve daha ürünlerimizi kullanmamamız ile birlikte sürgülü kapaklar kapanmıyor.
3.şözleşmede yazan dolaplarımın tahta kalitesi mdf kullanacağım demesine rağmen hepsini sunta (saman tahta kullandı ) yukardaki paylaşmakta olduğum fotolarda göre bilirsiniz.
4.dolap içerisine gizlenmiş olan ütü masası aparatı aldık. montajını 6 defa söküp taktı tahtayı delik deşik etti ve yukardaki atmış olduğum fotoda hale daha ütü masası aparatı dolaptan bile çıkmamakta.
5.mutfakta yukarı doğru açılmakta olan pompalı aparatı olan 50 cm genişliğindeki dolap kapağının aparatını 80 cm lik kapağa göre aldığı için kapak aparata çok hafif gelmekte ve hızlı ve tehlikeli bir şekilde açılmakta (bunu düzeltin dememize rağmen biraz kullanın kendiliğinden düzelecek demeleri cabası (biz bu şekilde düzelmeyeceğini ve sebeplerini evimize gelen ve evimizdeki ahşap işlerinin tekrar tamiratini yapacak olan ustalardan öğrendik.

ARKADAŞLAR SİZLER İÇİN YAZDIM SİZDE BU FİRMANIN ELİNE DÜŞMEYİNİZ BİR NEVİ DOLANDIRILDIK.
FİRMA İSMİ: MKT MOBİLYA DİREKTÖRÜ : AHMET NASİPOGLU VE MUSTAFA KEMAL TAÇKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Gönder