MK Motors

  • Adınız Soyadınız: AYKUT ARGÖNÜL
  • Şikayet Edilen Ürün/Marka: OTO ARAÇLARI
  • Şikayet Tarihi: 06/08/2021
  • Şikayet Görselleri:

Sayın İlgili,
Bir ay kadar önce temiz ve hasarsız olduğu iddia edilerek MK Mototrs tarafından bana satılan (20 bin Sterlin değerinde) BMW 330e’nin, basit bir elektrik arızasının giderilmesi için götürdüğüm Çangar Motors tarafından airbag patlatmış (kazalı) olduğunun tespit edilmesi üzerine size yazıyorum. Bu konuyla ilgili yardımlarınızı ve ilginizi rica ediyorum.
Konuyla ilgili olarak hazırladığım olayların gelişimini ve arabada Çangar Motors servisi tarafından tespit edilen sorunları gösteren bir yazıyı eposta yoluyla sizinle paylaştım.
Özetle: bana hasarsız olduğu söylenerek satılan aracın yan airbag’ı patlamış, yani araba kazalıymış. Bunun yanında anahtar göbeği de hasarlıyrmış, muhtemelen tavandan inen yan airbagler de değiştirlmiş, ayrıca arka kapıda boya/tamirat yapıldığı izlenimi veren unutulmuş yeşil bir bant parçası da mevcut. Ayrıca gerekli tamiratların yetkin kişilerce yapılmamış olduğu görülüyor. Çangardaki ustalar airbag’ın açılamayacağını açılsa bile yanlış iplik kullanılmasından dolayı yırtılabileceğini bildirdi.
Sonuç olarak çocuklarımın güvenliği için aldığım daha modern ve güvenlikli bir araç olması gerekirken, tam tersi kazalı ve güvenilemez şekilde tamir edilmiş bir araç ile ailemin ve benim güvenliğimizi tehlikeye atacak bir ayıplı mal satışı yapılmıştır.
Ben kazalı bir araç kullanmak istemiyorum, MK Motors’un aracı geri almasını, paramı ve mağduriyetimi karşılmasını talep ediyorum. Konuyla ilgili olarak desteğinizi ve yardımlarınızı rica ederim.
Saygılarımla,
Aykut ARGÖNÜL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Gönder