Meliz eczanesi

  • Adınız Soyadınız: Hicret Günay
  • Şikayet Edilen Ürün/Marka: İletişim
  • Şikayet Tarihi: 22/01/2021

Meliz eczanesinden dün gözalti kremi aldim dr. rena, eve geçtigimde tüpü açip kullandim, kremin kokusunda anormallik farkedince son kullanma tarihine baktim, 5 gün sonra geçmekte, (uretim tarihi 2018)(son kullanma tarihi 25 ocak 2021)
ürünü iade etmek ya da değistirmek icin eczaneye ugradim, görevli arkadas urunu açtigim icin degisim yapamayacagini söyledi, ben de raf ömrü gecmis ürünlerin orada bulunmamasi gerektigini söyledim.
bunun üzerine görevli bayan bu tarz urunlerin son kullanma tarihlerinden sonra da 5 ay kullanabilecegini bu tarihlerin gumruk gecisleri icin göstermelik oldugundan bahsetti. Bu sözlerin üzerine derdimi anlatamayacagimi anlayip, ürün sizde kalsin , çözüm bulabilecek yerlere konuyu taşiyacagimi iletip oradan ayrildim. İnsan sagligi ve bakımının bu kadar basit olmamasi gerektigini düşünüyorum, güvendigim icin her zaman bir ürünu eczaneden almisimdir hep, ama bu bilgilendirme sonrasi, sagligim ve kisisel bakim urunlerim hakkinda artik bu eczaneye güvenim kalmadi. Saglikli günler diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Gönder