Lifecell diğital

  • Adınız Soyadınız: Kamil Bitta
  • Şikayet Edilen Ürün/Marka: ADSL / Fax Modem / GPRS Kartları
  • Şikayet Tarihi: 20/03/2020
  • Şikayet Görselleri:

Merhabalar, lifecell diğital 10 megabit internet satın aldım. Kurulumun ilk günleri internet anlaşmadaki gibiydi hız testleri 10 megabit gösteriyordu bir hafta sonra 5 i geçmemeye başladı defalarca şikayette bulundum sadece 1 günlüğüne internet düzeliyor ve tekrardan 2 ye düşüyor. Her gün arıyorum her gün durumu anlatıyorum bana anlaşmadaki 10 megabiti veremeyecekseniz üyeliğimi iptal edin diyorum ve bana 300 TL cayma parası ödemem gerektiğini söylüyorlar. Bana hakkım olan 10 megabiti veremiyorsunuz dememe rağmen üyeliğimi iptal etmiyorlar ve beni bana veremediklerini hizmet i iptal etmem için 300 TL vermeye zorluyorlar .. durum böyle 2-3 megabit interneti 10 megabit diye satıyorlar . Lütfen gelin ve gözlerinizle görün.türkcell 3 G ile yaptığım hız testleri 7 çıkarken satın almış olduğum 10 megabit internet 5 i geçmiyor. Durumu adefalarca anlatmama rağmen değişen bişey yok çünkü her bir bölgedeki vericinin belli bir kapasitesi vardır eğer o vericiye gereğinden fazla müşteri yüklerseniz hepsinin hızı yarıya düşer kaldırmaz. Bunun farkında oldukları halde kabul etmiyorlar ben de üyeliğimi haklı olarak iptal ettirmek istediğimde utanmadan 300 TL ödemem gerektiğini söylüyorlar . İnterneti düzeltin o zaman diyorum kontrol ediyoruz diye mesaj atıyorlar Fakat durum gene aynı . Lütfen yardımcı olun insanları kandırıyorlar bu durumdan şikayetçi olan sadece ben değil onlarca kişi aynı dertte lütfen lifecell diğital Facebook sayfasına girip yayınladıkları reklamların altındaki yorumlara bir göz atın https://m.facebook.com/lifecellkuzeykibris/

Herkes anlamaz hız testi yapmaz diye kolayca insanları hızlı sınırsız internet yalanı ile kandırıyorlar. Ne anlaşmadaki interneti verebiliyorlar ne de anlaşmayı fes ettiriyorlar üstüne 300 TL istiyorlar yazıktır günahtır.
Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim lütfen gerekli araştırmayı yapınız gerekirse corona virüsü sakinledikten sonra gelin bir kahve içelim sizlere durumu canlı birebir göstererek anlatayım tekrardan çok teşekkürler iyi çalışmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Gönder