Lefkoşa Suitex Samsung

  • Adınız Soyadınız: İlke Ergin
  • Şikayet Edilen Ürün/Marka: Samsung

Merhaba, 2012 tarihinde ilgili şirketten smart model televizyon ve 24 btu A+ model klima satın aldık. Klima satın aldığımız yıldan beri arızalı olmasına rağmen (hiçbir zaman potansiyelinde ısıtıp soğutmadı) ilgili şirket servise çağrıldığında “Bu klimada hiçbir sorun yok. Havalar çok soğuk ya da sıcak olduğunda tutulma olabilir, normaldir” gibi bahanelerle savuşturulduk. Sözkonusu klima şimdi hiçbir şekilde soğutup ısıtmaz hale geldi. 

smart model televizyon ise uzun süredir internet bağlantısına erişim vermiyor. Bugün şirketle yaptığımız konuşmada bana verilen cevap: “Televizyonun yeni sürümü çıktı. Bu nedenle eski sürümlerin internet özelliği güncellenemiyor. Televiyondan internet kullanmak istiyorsanız yeni model smart alınız.” yönünde oldu. Tuhaf olan ise aynı şirketin bundan birkaç yıl önce iki yıllık bir samsung marka televizyonumuz arızalandığında “Bunun tamirini yapamayız, en iyisi yenisini alınız” demesiydi. 

Şirketin bize yarattığı mağduriyetten artık bıktığımızdan dolayı sözkonusu smart model televizyonun ve klimanın bizlere pazarlarken ballandıra ballandıra anlattılan fonksiyonlarını sağlayamayacaklarsa o fonksiyonları sağlayan ürünlerle değiştirmeleri gerektiği kanaatindeyim. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Gönder