KKTCTELSIM

  • Adınız Soyadınız: Taner Colak
  • Şikayet Edilen Ürün/Marka: İletişim
  • Şikayet Tarihi: 28/09/2021
  • Şikayet Görselleri:

Merhaba ; 2016 senesinden beri KKTC Telsim abonesiyim.31/03/2016 tarihinden beri redli7 tarifesini kullanmaktayım. tarifeye geçtiğimde 1 yıllık taahhut ile hizmeti başlattım.

Son 5 aydır 7 gb olan internet kotam hızlıca tükenmekte. kktctelsim kota bittiğinde herhangi bir şekilde internet erişimi de sağlamamakta.

tarife başlangıç tarihinde (1 eylul) telefon üzerinden mobil ağ kullanım istatistiklerini sıfırladım. bu ay 28 eylul itibari ile internet bağlantım kotamın bittiği söylenerek yine kapatıldı. telefondan kotrol ettiğimde mobil ağ kullanımım 5.04 gb gozukmekte. musteri hizmetlerini arayıp durumu izah ettiğimde telefonumun duzgun çalışmadıgı kendilerindeki verilerin dogru veriler oldugu soylenerek birşey yapamayacaklarını soylediler.

aylardır ek paket dayatmaları yuzunden musteri hizmetlerini tekrar arayarak 2016 senesinden beri kullandıgım hattı diğer operatore taşımayı istediğimi ay sonu itibari ile aktif paketlerimin hepsinin kapatılmasını talep ettim. musteri hizmetleri temsilcisi mevcut taahhudumun oldugunu cayma bedeli olarak 240 lira ödemem gerektiğini söyledi. konuya muhatap taahhüdüm 2019 senesi aralık ayında verilmiş olup uzerinden 2 seneden fazla geçtiğini ödemeye alamayacaklarını söylememe rağmen kendisinin birşey yapamayacagını dile getirerek görüşmeyi sonlandırdı.

mağduriyetimin giderilmesi konusunda yardımızı rica eder.
iyi çalışmalar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Gönder