Kıbrıs Mobilya

  • Adınız Soyadınız: FERĪDE HARAÇ
  • Şikayet Edilen Ürün/Marka: MOBİLYA
  • Şikayet Tarihi: 05/10/2020

3 temmuz tarihinde KIBRIS MOBÌLYA firmasına koltuk seti(2 adet 3lū kanepe+2adet berjer koltuk Cestır seti siparişi verdim….satış anında engec 1 ay içinde teslim edileceğini belirterek Bir iki evrak imzalattılar ancak sözlū olarak birsey açıklama yapmadılar…(imzaladığim evraklar hakkında). 2…. 2.5 ay sonra evime teslim edildiğinde 1 adet berjer koltuk ve 4 adet kırlent yastık eksik gelmiştir…bu arada antlaşmamizda toplam fiyati 11 bin tl olan koltuk setinin ödemelerini sipariş tarihinden itibaren dùzenli olarak òdemeye başladīm. Koltuklarim bana teslim edildiğinde 8bin tl lik òdememi zaten yapmıştım.(elimde makbuzlarım mevcuttur)…koltuklarımı teslim aldığimda kanepenin birinde hem kumaşta defo vardı (koltuk kumaşında sùrtùnmeden kaynaklanan yıpranma ;kumaşta delikler vardı
ve Tūkenmez kalem cìzikleri vardi. ) bu sikayetlerimi firmada muhatap olduğum sinem hanıma bildirdim.Sinem hanım geriye kalan 3 bin tl lik borcumu ödemezsem bu şikayetlerimin giderilemeyeceģini söyledi..bu arada her telefon açıp ne olacak diye sorduğumda bugűn lefkoşaya sevkiyat yok koltukları alamayız dedi..beni bugùne kadar oyaladılar…Benimde de cok canım sıkıldığından artik bu koltukları istemiyorum,geri iyade almalarini söyledim….paramı iyade etmelerini talep ettim,ancak bana orda en başinda 1 kağit imzalattirdiklarini sòyledi ve parami geri veremeyeceklerini yada paramın %40 nı kesip òyle geri vereceklerini söyledi sinem hanm.
Sizlerden yardım istiyorum…ya koltuk setimi bir tamam eksiksiz defosuz tamamlasınlar yada paramin tamamını geri versinler. Gereģinin yapilmasinı bana yardımcı olmanızı rica ediyorum. Teşekkūrler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Gönder