INNDORM ÖĞRENCİ YURDU

  • Adınız Soyadınız: Elif İNCEER
  • Şikayet Edilen Ürün/Marka: HİZMETLER
  • Şikayet Tarihi: 30/04/2020

Merhaba,
Kardeşim 1 Mart 2020 tarihinde INNDORM yurduna kayıt oldu. Fakat tüm dünyayı etkisi altına alan COVİD-19 salgını sebebi ile 14 Mart 2020 tarihinde Türkiyeye giriş yapmak zorunda kaldı.
14 Mart 2020 tarihinden bu yana yurttan herhangi bir hizmet almamasına rağmen 29 Nisan 2020 tarihi itibari ile 2400 TL (NİSAN-MAYIS-HAZİRAN 2020 Dönem borcu) yurt borcu olduğunu EMU STUDENT PORTAL ekranında gördük. İlgililer ile iletişime geçmeme rağmen yurt ücretlerinin bu dönem de ödenmesi gerektiğini bildirdiler. Bu dönem uzaktan eğitim ile öğrenime devam edileceği bildirildiği halde şuanda hizmet almadığımız bir kuruma ödeme yapmak zorunluluğunda kaldığım için kurumdan şikayetçiyim. Mücbir sebep kapsamında kira ödemeleri bile alınmazken yurtların ödeme talep etmesini kınıyorum.
Ayrıca öğrencilerin PORTAL ekranından gelecek dönemde ders seçimlerini yapmaları için bu ödemenin yapılması gerekmektedir. Aksi halde eğitim hayatı engellenmiş olacaktır.
EMU STUDENT PORTAL ekranından da bu borcun silinmesini talep ediyor ve ilgilieri bu zor dönemde birlikteliğe davet ediyorum.
Gerekli işlemlerin yapılması için desteğinizi rice ederim.
Şimdiden çok teşekkürler,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Gönder