https://www.instagram.com/kktcsneaker.co?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA==

  • Adınız Soyadınız: Karlygash
  • Şikayet Edilen Ürün/Marka: Ayakkabı
  • Şikayet Tarihi: 19/12/2023
  • Şikayet Görselleri:

Merhaba! Baharda önce bu şirketten 2 ayakkabı siparış vermiştim , kalitesinden memnun kaldım , New balance markasından biraz beden sıkıntısı yaşadık çunku onların ayakkabıların bedenleri standart değildir , bir buçuk beden küçük geldi bana , benim giydiğim 38 , ama sonra değişim yaptılar , 39,5 getirdiler , bana tam olmuştu . Konu kapanmıştı , parası ödendi , bende ayakkabılardan memnun kalmıştım.

Şimdi bu Aralık ayın başında ben daha 2 tanı ayakkabı instagramdan aynı şirketten aynı markadan New balance ve aynı modelden birisi siyah birisi beyaz ( toplam 7000 TL) siparış vermiştim, istediğim modellerin fotoğrafların onlara göndermiştim , onceki ayakkabı gibi 39,5 bedeni istemiştim, onlarda siparışı aldılar, bende tekrardan sordum beden sorunu olmasın dedim, onceki gibi 39,5 siparış ediyorum dedim . Onlar ,( Evet aynı kalıp , Kaliteleride Orjinal kalite içiniz rahat olsun ✅) dediler . Ayakkabı gelmediğinde , biraz sonra bir daha ayakkabı istemiştim arkadaşım için 41 bedenden .
Siparış geldiğinde iki ayakkabı biraz farklı renkler geldiler , bir de bir ayakkabının siyahın bedeni 39,5 yazıyor ama bana buyuk geldi . Ben once renkler farklı olduğu için sustum acıdım çocuklara , siyahın bedeni büyük geldiği için değişim yapacaz dediler , tamam dedim , beyazı aldım , ama ertesi gün fark ettim bir ayağın kusurlu yanlış dikilmiş ayakkabı olduğunu , ben dedim buna değişim yapın zaten resimdeki ayakkabı değildi , onlarda değişim 500 TL diyor , ben diyorum niye ben sizin kusurlu ayakkabınıza değişim için para ödemem lazım. Ben istemiyorum dedim o zaman paramı geri istiyorum siz urunuzu alın dedim. Zaten 2 ayakkabıyı da yanlış getirdiler . Onlar bana dedi ki 6000 size geri vericez , 1000 tele kargo ve vergi parası . Ben ayakkabı almadan niye kargo ve vergi parasın ödemem lazım dedim. Ben paramı geri istiyorum dedim . Onlar sonuçta 3 gün telefonuma mesajlarıma cevap vermiyordu , açmıyordu telefonu. Niye bir ayakkabıya reklam ediyor , getirdiğinde çok benzeyen ama kalitesi duşuk ayakkabıyı getiriyorlar , veya başka benzeyen renk getiriyorlar . Şikayetim bugün ben 7000 TL paramı geri istiyorum, almadığım kalitesin beğenmediğim ayakkabı için kargo ve vergi parasın ben ödemek istemiyorum. Bunu anlatırken telefonda bana sürekli yanlış diyorsunuz diyordu , biz aynısın getirdik diyorlar , yani ben sanki görmüyorum ne getirdiğini. Bugün bana tuzak yaptılar , yarın başkasına mı yapacak . Ben istiyorum paramı geri . Ürünlerin zaten 1 tanısı sadece elimde şimdi onu geri alsınlar .
Fotoğraflar da mesajlarımız ve onların numarası yazıyor ( 2 farklı kişi) .
Fotoğraflar reklamdaki ayakkabı ve getirdiği ayakkabı , renkleri , kalitesi , ve bağlıklar farklı . Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Gönder