CHİA GÜZELYURT

  • Adınız Soyadınız: MELTEM TEZEL
  • Şikayet Edilen Ürün/Marka: GİYİM-Aksesuar- Ayrıntı
  • Şikayet Tarihi: 11/03/2023
  • Şikayet Görselleri:

Merhaba, benim şikayetim bana doğum günü hediyesi olarak alınan ürün olan çantayı tarzıma uygun bulmayıp değişim için ismi geçen mağzaya 7 gün sonra ürünü bir başka arkadaşım ile, evi yakın olduğu için mağaza yolladım. Arkadaşım yine benim beyenebileceğim ürünlere bakmaya başlamış ve bir, iki seçenekte karar kılıp ürünü değişmek istediği zaman, mağaza sahibinden malesef bu ürünler yeni sezon bu ürünlerden ürün seçemezsiniz siz burdaki ürünlerden değişim yapacaksınız… Deyip burdaki ürünlerden de az kaldı geçen hafta gelseniz daha çok ürün vardı. ( Geçen hafta ne demek; bu hediye bana 4 Mart da alındı ve ben 15 gün içinde değişim kuralına uyarak 7 gün sonra değişime geldim bile!!!! )
Kalan bu ürünler deyip zoraki ürün seçme ye zorlanıldı. Yan görseldeki pantolon alınmak zorunda kalındı. Anlatmak istediğim şu ki; Hiç bir firmada sadece indirim bölümünden yada eski sezondan aldınız eski sezondan ürün almalısınız diye bir durum olamaz… ( Para iadesi istemedim üzerine para verip seveceğim bir ürün almayı tercih ettim. )
Kaldıki zevkime göre fiyatı ne olursa olsun sevip beyeneceğim bir ürüne 3 katı para ödemeye bile razıyım. Ama bu şekilde kıstaslar koyup değişime zorlanıp dolabin bir köşesinde duracak yada başka birinin zevkine uyarmı acaba ona vereyim o kullansın.. Diye düşünmek kimsenin bu zamanda ekonomik olarak yapacağı bir lüks değil!!!! 400 TL de az bir para değil!!! ve Çantanın sezonu da eski değil!!!
Ben bu tip bir işletmenin kapısından bir daha girecek değilim. Fakat gerekli uyarının sizler tarafından yapılmasını istiyorum. Beni dinlediğiniz için teşekür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Gönder