Çelik Akü (Timuçin)

  • Adınız Soyadınız: Mehmet Hafızoğlu
  • Şikayet Edilen Ürün/Marka: ELEKTRİKLİ ÜRÜNLER

Günaydın.. Ben Mehmet Hafızoğlu. Yaşadığım bir mağduriyetlerle ilgili olarak derneğinizden Bana yardımcı olabileceği ümidiyle bu dilekçeyi Size yazmayı uygun gördüm.

Bundan yaklaşık bir yıl önce (Ağustos Eylül aylarında) oto elektrikcim Emre Canbolat’tan (tel no: 05338311412) EN 909 plakalı jeep im için 70-90 amp akü aldım. Fakat kullandıktan 4-5 ay sonra akü çalışmamaya başladı. Oto elektrikcim ve de aynı zamanda arkadaşım olan Emre Canbolat’a bu durumu ilettiğimde aküyü hemen getirmemi kontrol edeceğini söyledi. 1 aylık bir deneme sürecinde kendinin de onayı ve onun da alıp-sattığı akünün ticaretini yaptığı TEDARİKÇİ FİRMANIN da ONAYIYLA Akünün garanti kapsamına girdiği ve 1 hafta içerisinde değiştirileceği sözü verildi.

Fakat bu 1 haftalık süreç şubat ayı başı olmasıyla birlikte şuan 7 ayı buldu. Çelik Akü tedarikçi firma sahibi Timuçin (tel no 0548 8840593 ) isimli şahısın Oto elektrikcime DEFALARCA yalan söyleyip oylaması sonucu son 2 aydan beri Ben aramaya başladım. Ve Bana da elektricime söylediği yalanların aynısını “tırım yarın gelir, bu hafta içinde verecem, haftaya..vs..” şeklinde söylemlere devam etti. En son dün de yazılı uyarıma cevap vermeyince şuan Size bu dilekçeyi yazmayı ve yardımınızı talep etmeyi uygun gördüm. 

Beni dinleyip yazımı okumaya vakit ayırdığınız için teşekkürler ederim.

Saygılarımla,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Gönder