ARGÜDEN ELEKTRONIC GİRNE

  • Adınız Soyadınız: LATİFE ERİM
  • Şikayet Edilen Ürün/Marka: TV Cihazı
  • Şikayet Tarihi: 08/03/2021
  • Şikayet Görselleri:

MERHABALAR,

GİRNE’DE ARGÜDEN ELEKTRONİK ADI ALTINDA BİR FİRMADAN 18.01.2021 TARİHİNDE 32 İNC SAMSUNG MARKA TELEVİZYONU SATIN ALDIM. TELEVİZYONU SATIN ALIRKEN İLGİLİ FİRMAYA GARANTİSİNİ SORDUM VE 2 YIL GARANTİSİ OLDUĞUNU SÖYLEDİLER. AYRICA ALDIĞIM GÜN, FİRMAYA MONTE İÇİN ÇALIŞANLARININ OLUP OLMADIĞINI SORDUM VE KENDİLERİNİN BÖYLE BİR HİZMETİ OLMADIĞINI SÖYLEDİLER. BEN DE SATIN ALMIŞ OLDUĞUM TELEVİZYONU KAPALI KUTU İÇİNDE TESLİM ALIP EVİME GÖTÜRDÜM.
BUNUN ÜZERİNE, YILLARDIR TELEVİZYON MONTAJI YAPAN TANIDIĞIMI MONTAJ YAPMASI İÇİN EVİME ÇAĞIRDIM. BEN TELEVİZYONU KAPALI KUTUSUNDAN ÇIKARIP TV MONTAJI YAPACAK OLAN KİŞİYE VERDİM VE GEREKLİ APARATLARI VE TELEVİZYONU DUVARA MONTE ETTİKTEN SONRA, TELEVİZYONU ÇALIŞTIRMAK İÇİN PRİZE TAKTI. TELEVİZYONUN PRİZİNİ AÇTIKTAN SONRA, RESİMDE GÖRÜLECEĞİ ÜZERE, TELEVİZYONUN SAĞ ÜST KISMINDA EKRANIN PATLAK OLDUĞUNU GÖRDÜK. BUNUN ÜZERİNE GEREK TELEVİZYONA GEREKSE KUTUSUNA BAKTIM HİÇ BİR YERDE BİR DARBE GÖRMEDİM. TELEVİZYONU MONTE EDEN KİŞİ DE BANA SÜREKLİ BU TARZ OLAYLARLA KARŞILAŞTIKLARINI VE BÜYÜK BİR İHTİMAL FABRİKA HATASI OLDUĞUNU SÖYLEYEREK BENİ TELEVİZYONU SATIN ALDIĞIM FİRMAYA YÖNLENDİRDİ.
BEN DE BUNUN ÜZERİNE, TELEVİZYONU ALDIĞIM ARGÜDEN ELEKTRONİĞE TELEVİZYONU GÖTÜRÜP DURUMU ONLARA ANLATTIM. TELEVİZYONUN 2 YILLIK GARANTİSİ OLDUĞU CİHETLE, BANA YARDIMCI OLACAKLARINI DÜŞÜNDÜM ANCAK İLK KARŞILAŞTIĞIM CÜMLE “BU TELEVİZYONU SİZ KIRDINIZ” OLDU. BEN DE DEDİM Kİ, SİZ BUNU HERHANGİ BİR İNCELEME YAPMADAN NASIL BENİM ÜZERİME ATABİLİRSİNİZ? YA BU BİR FABRİKA HATASI İSE?VEYA SİZ BU TELEVİZYONU BANA YERİNİZDE FİŞE TAKIP ÇALIŞIR DURUMDA OLDUĞUNU İSPATLADINIZ MI? AYRICA SATICI OLARAK SİZİN MONTE EDİP EDEMEYECEĞİNİZİ DE SORDUĞUMDA ÖYLE BİR SERVİSİMİZ YOK DEDİNİZ DEMEME RAĞMEN BANA HİÇ BİR ŞEKİLDE YARDIMCI OLUNMADI. TEK DEDİKLERİ BU TELEVİZYONU SİZ KIRDINIZ.YETKİLİ KİŞİ İLE GÖRÜŞMEK İSTEMEME RAĞMEN, BENİ ORADA SAATLERCE OYALAYIP GELMEDİ.
GÜNÜN SONUNDA KENDİLERİNE DEĞİŞİM İÇİN VEYA PARA İADESİ İÇİN GEREKLİ ZAMANI VERDİM.FAKAT ÜZERİNDEN YAKLAŞIK 2 AYA YAKIN BİR SÜREDİR KENDİLERİ TARAFINDAN HERHANGİ BİR GELİŞME OLMADI VE ARIZALI TELEVİZYON DA PARAM DA HALEN KENDİLERİNDE.

GEREĞİNİN YAPILMASINI RİCA EDERİM.

TEŞEKKÜRLER.

LATİFE ERİM.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorum Gönder